Dárek v hodnotě 510,- Kč

29.10.2022

Nákupem 3 ks probiotik ESSYNBIO získáte zdarma parfém dle vašeho výběru v hodnotě 510,-Kč  


Produktová řada Essynbio

Koncem roku 2018 uvedla společnost ESSENS na světový trh první produkt z produktové řady ESSYNBIO.

Tato produktová řada se zabývá synbiotiky, tedy výrobky kombinující probiotika a prebiotika, jejichž účinek je založen na synergii, tedy vzájemném působení, kdy výsledek je mnohonásobně větší než pouhý součet účinků jednotlivých složek.

SYNBIOTIKA = 1 + 1 > 2

Produkty ESSYNBIO byly vytvořeny týmem odborníků a farmaceutů, jež se problematikou probiotických i prebiotických substancí zabývají již mnoho let a své cenné poznatky realizují a uvádějí v odborných publikacích po celém světě.
Dodávání synbiotik lidskému tělu je vhodné, protože 70 % imunitního systému se ukrývá v trávicím traktu. Lidský organismus je nositelem trilionů bakterií, přičemž průměrný člověk jich má ve střevech 1 - 1,5 kg. Množství bakteriálních buněk v našem střevě je 10x vyšší než počet buněk, které tvoří lidské tělo. Tento takzvaný mikrobiom ovládá a řídí naše životy mnohem víc, než bychom si byli ochotni připustit. Zásadním způsobem ovládá imunitu, obezitu i psychiku a má tak spojitost i s řadou onemocnění. Synbiotika mají velmi pozitivní dopad na lidský organismus a jejich pravidelné užívání je vhodné napříč všemi generacemi.

ESSYNBIO MICROBIOME CAPS - kombinace probiotik a prebiotik obsahuje 16 různých kmenů probiotických kultur v počtu 35 miliard v jedné kapsli

Microbiome Caps - doplněk stravy ESSYNBIO Microbiome Caps - doplněk stravy

Hmotnost obsahu: 16 g (30 kapslí)  cena 865,-Kč


RNDr. Petr Ryšávka 

hovoří na Vědecké dni v Brně o střevním mikrobiomu, jeho vlivu na lidské tělo jako celek a o unikátním komplexu probiotik a prebiotik ESSYNBIO. Tento přípravek na podporu střevního mikrobiomu obsahuje 16 probiotických kmenů o celkovém množství 35 miliard bakterií.  Více ve videu.

Petr Ryšávka: Některé probiotické kultury mohou zmírňovat pocity deprese

Zažíváme období mikrobiomové genocidy, přerušuje se přenos z maminky na dítě. Mohou za to porody císařským řezem i nadužívání antibiotik, která vyvraždí všechny nepřátelské, ale i přátelské bakterie, varuje odborník na mikrobiální kultury. 70 procent naší imunity se skrývá ve střevech, poškození střevního mikrobiomu má vliv na imunitu a alergie. Nevhodně zvoleným probiotikem můžete potíže zhoršit, proto se jako první na světě zaměřujeme na vývoj individualizovaných probiotik. 

Online objednávka s dárkem

Objednávku vám potvrdíme e-mailem.