PROČ POTŘEBUJEME SYMBIOTIKA PROBIOTIKA + PREBIOTIKA

Protože 70 % imunitního systému se ukrývá v trávícím traktu. Lidský organismus je nositelem trilionů bakterií, přičemž průměrný člověk jich má ve střevech 1 -1,5 kg. Množství bakteriálních buněk v našem těle je 10x vyšší než počet buněk, které tvoří lidské tělo. Tento takzvaný mikrobiom ovládá a řídí naše životy mnohem víc, než bychom si byli ochotni připustit. Zásadním způsobem ovládá imunitu, obezitu i psychiku a má spojitost i s řadou onemocnění. Symbiotika mají velmi pozitivní dopad na lidský organizmus a jejich pravidelné užívání je vhodné napříč všemi generacemi.

ESSYNBIO

Produkt navržený pro navození synergie mezi naším tělem a mikrosvětem v nás.

Tento produkt se zabývá symbiotiky, tedy výrobky kombinující probiotika a prebiotika, jejichž účinek je založen na synergii, tedy vzájemném působení, kdy výsledek je MNOHONÁSOBNĚ větší než pouhý součet účinků jednotlivých složek.,

SYMBIOTIKA = 1 + 1 > 2

Produkt ESSYNBIO byl vytvořen týmem odborníků a farmaceutů, jež se problematikou probiotických i prebiotyckých substancí zabývají již mnoho let a své cenné poznatky realizují a uvádějí v odborných publikacích.

Unikátní video z vědecké konference