Zbavte organismus překyselení snadno a rychle! Je tu jedinečný Acid Detox!

19.11.2021


Možná budete překvapeni, co všechno se skrývá za překyselením organismu. Bolesti svalů, poruchy spánku, celková únava, nedostatek energie a špatně se hojící rány jsou jen některé z obtíží, za které může tzv. acidóza. Překyselení organismu proto neberte na lehkou váhu a dopřejte tělu Acid Detox!

Co způsobuje překyselení?

Za překyselením organismu se může skrývat celá řada důvodů. Mezi nejčastější příčiny patří nesprávné složení stravy, nadměrná konzumace léků, stres a nedostatek pohybu. Obecně lze za rizikový považovat nezdravý životní styl, který způsobuje nejen překyselení organismu, ale další civilizační onemocnění. V případě překyselení organismu je nutné, aby zásadité a kyselé látky v těle byly v rovnováze. Doplněk stravy Acid Detox je díky unikátní kombinaci přírodních protizánětlivých látek, vitamínů a antioxidantů jedinečným výživovým doplňkem ke snížení překyselení organismu.

Dejte tělu Acid Detox!

Acid Detox přispívá přirozeným způsobem ke snížení nadměrné kyselosti organismu, a tím pozitivně ovlivňuje problémy způsobené nadměrně vysokým pH v lidském těle.

ACID DETOX příznivě ovlivňuje:
• bolestivé zánětlivé reakce spojené se sedimentací kyseliny močové,
• mikrocirkulace krve v postižených oblastech,
• zdraví ledvin,
• řízení mikro-minerálů,
• vlastní antioxidační kapacity těla,
• normální funkci imunitního systému.

Jaké jsou projevy překyselení organismu?

Projevy překyselení se mohou projevovat různě. Mezi nejčastější onemocnění, na jejichž vzniku se podílí chronické překyselení organismu, se řadí chronická únava, alergie, astma, poruchy imunity, onkologická onemocnění, artróza, osteoporóza, degenerativní poškození kloubů, zácpa, průjem, gynekologické záněty a výtoky, neplodnost, chronické bolesti hlavy, cukrovka, metabolické poruchy, nadváha, otoky, hypertenze, křečové žíly, arterioskleróza, kazivost zubů, padání vlasů, ledvinové, žlučové a močové kameny, vysoká hladina cholesterolu v krvi aj.

Poznejte překyselení včas!

Překyselení organismu nemá příliš specifické příznaky, a proto ho lidé často podceňují. Pokud trpíte některými z uvedených příznaků, zkuste se zamyslet, zda za vašimi obtížemi nestojí právě nezdravý životní styl a překyselení organismu.

Trápí Vás překyselení organismu?

Překyselení organismu je metabolický stav, kdy je v organismu porušena vnitřní rovnováha mezi kyselinami a zásadami, což může vést k řadě zdravotních obtíží. Pro organismus je udržení přesného pH krve nezbytné. Ideální hodnota pH krve je 7,4 (7,35-7,45).

Co stojí za překyselením?

Překyselení je spojeno s přemírou kyselinotvorných potravin (maso, cukr, alkohol a stres).

  • Maso zanáší organismus purinovými metabolity rozkládajícími se na kys. močovou, která tvoří krystalky ukládající se v kloubech a způsobující bolest a zánět (DNA).
  • Cukr (nejčastěji sacharóza) kromě překyselení způsobuje i to, že se příliš rychle vstřebává do organismu a tělo na něj musí rychle reagovat, protože hladina cukru (glukózy) v krvi musí být udržována v určitém rozmezí.
  • Alkohol kromě překyselování poškozuje nervové buňky (především myelinové obaly jemných nervových vláken).
  • Duševní napětí a stres vedou k nerovnováze v řízení těla. Ve stresu dochází k potlačení aktivity regenerujícího parasympatického nervového systému a k převaze adrenalinového (sympatikotonního) systému, který spouští v těle nadměrnou tvorbu kyselých látek nutných pro boj nebo útěk.
  • Během stresu navíc dochází k nevědomému potlačení dýchání a nedostatečné dýchání je zdrojem překyselování. Jde o dýchání povrchní, mělké a nepravidelné způsobující deficit kyslíku a hromadění kysličníku uhličitého v krvi, vytvářející kyselinu uhličitou.

Jak zjistit překyselení Vašeho těla?

Překyselení těla lze zjistit pomocí pH papírků na kontrolu moči. První ranní moč se toleruje v hodnotách pod pH 7, přes den musí mít moč minimálně pH 7. Pokud je pH moči během dne 7, je to známka překyselení a možných zdravotních obtíží.

Proč překyselení poškozuje Vaše zdraví?

  • Tělo nadbytek kyselých látek neutralizuje, a proto odebírá tkáním vápník. Vápník a zásadotvorné minerály tělo odebírá z cév, z kostí, zubů a kloubních chrupavek. Následkem je osteoporóza, svalová slabost a celková únava.
  • Nadměrné množství kyselých látek v těle dokáže poškodit jakýkoliv organ a může být příčinou mnoha onemocnění (např. infarkt, mozková mrtvice, rakovina).

Acid Detox a další unikátní doplňky stravy najdete na našem e-shopu!

Skladem a s dopravou zdarma nakupujte na ESHOP