Spolupráce s ESSENS ID 10052023

Dobrý den chci Vám touto cestou nabídnou úžasnou možnost spolupráce s Českou firmou ESSENS. Předem vám děkuji za váš čas, který budete věnovat čtení této stránky a těším se na připadnou spolupráci. Sponzor          ID 10052023


ESSENS, aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě, byla založena v České republice v roce 2011 na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků v oblasti vývoje, výroby kosmetiky a potravinových doplňků. Nejprve si ESSENS získala respekt uvedením řady exkluzivních parfémů nejvyšší možné kvality,(seznam parfémů) následovaly první doplňky stravy, které se postupně rozrostly na bohaté portfolio. K jejich úspěchu vedlo především spojení se s kapacitami z oborů farmakologie, potravinářství a biotechnologie a tyto osobnosti se záhy staly tváří ESSENS Vědecké rady. Nabídka produktů se postupně navýšila o další významné řady a v současnosti ji můžeme rozdělit na tři základní kategorie. Kosmetika, doplňky stravy a domov. Sem řadíme nejen šetrné a ekologické čisticí prostředky, ale i produkty vytvářející útulné bydlení. Oblíbeným sortimentem se stala luxusní kolekce dekorativní kosmetiky, která vznikla spojením předních vizážistů a přispěla ke vstupu do světa krásy jako spoluvlastníka tradiční značky Česká Miss ESSENS.
ESSENS neustále překvapuje a přichází s novinkami, které prostřednictvím sítí svých členů, distributorů a lídrů ovlivňují trhy mnoha zemí a přinášejí neocenitelný užitek milionům spokojených zákazníků. Svým členům nabízí nejen prémiové produkty, vlastní vyhledávač letenek a hotelů ESSENS Travel, ale i bonusové benefity a nadstandardní podmínky pro práci se svým týmem. Nejvýznamnějším benefitem je zázemí zahraničních poboček, které v rámci třech kontinentů poskytují podporu členům své země. Důležitým přínosem je také spravedlivý systém odměn, firemní flotila vozidel či dovolená u moře all inclusive. Členové klubu mohou využívat edukační programy a každý měsíc čerpají informace prostřednictvím zpravodajství vysílaném na platformě ESSENS TV.
Důkazem úspěšného byznysu je vlastní sídlo v Brně, i čtyřhvězdičkový hotelový komplex Chateau de Frontiere s luxusním Restaurantem ESSENS. 

Registrace bez závazků

Registrace v Klubu ESSENS je zcela zdarma a k ničemu nezavazuje. Není třeba plnit žádné měsíční obraty ani registrovat nové členy. A pokud si budete přát své členství v Klubu ESSENS ukončit, můžete tak učinit kdykoliv, a to zcela bezplatně.

Dvě základní rady jak začít podnikat  s ESSENS

1 Marketingový plán 

2 Business plán

Garance vrácení peněz
30 / 90 dní

Vaše spokojenost je pro nás prvořadá, a proto jsou všechny produkty ESSENS koncipovány tak, aby splnily veškerá vaše očekávání. Natolik věříme našim výrobkům, že si můžeme dovolit garanci 100% vrácení peněz. 

Rada jak používat eshop

Doprava zdarma

Užijte si dopravu zdarma. Tato služba je k dispozici dle bodové hodnoty vaší objednávky. Vaše zásilky se snažíme vyexpedovat co nejdříve a do rukou přepravní společnosti je obvykle předáváme do 24 hodin.

Rada jak používat eshop

50% sleva pro věrné zákazníky

Nakupujte produkty za zvýhodněné ceny s dodatečnou slevou ve výši až 50 % a dopřejte sobě i své rodině prémiové produkty, které využijete v každodenním životě.

Bezpečná platba

U nás se nemusíte bát platit své e-shopové objednávky on-line platební kartou. Využíváme zabezpečenou platební bránu a díky okamžité transakci se získaný bodový obrat okamžitě načte do našeho systému.

Akční nabídka

Pouze registrovaní členové Klubu ESSENS mají možnost využívat akční slevy až 70 % na vybrané produkty, které v průběhu celého roku připravujeme nejčastěji v jednodenních akcích. Produkty zdarma však rozdáváme po celý rok, a to v rámci oblíbených superpacků 8 + 1, 14 + 2 a 18 + 3.

Dárkové balení

Každý den je důvod k oslavě, proto nabízíme vybrané produkty v cenově zvýhodněných setech, které si můžete nechat zabalit do dárkových kazet. Ty se staly velmi oblíbené a jsou nedílnou součástí naší stálé nabídky.

Při registraci prosím uvádějte toto ID PARTNERA 10052023 Lubomír Pospíšil 

PRO VÍCE INFORMACÍ MĚ KONTAKTUJTE?