Pomáháme Vám žít lepší a kvalitnější život

ESSYNBIO PROBIORIKA A PREBIOTIKA 

Produkty ESSYNBIO byly vytvořeny týmem odborníků a farmaceutů, jež se problematikou probiotických i prebiotických substancí zabývají již mnoho let a své cenné poznatky realizují a uvádějí v odborných publikacích po celém světě. 

   

Potřebujete více informací? 

Klikněte a obrázek a zde se dozvíte vše co vás zajímá, 

Jsme vám k dispozici 365dní a 24 hodin. Podrobné informace o všech produktech, jejich účinků, složení apod...

Komunikace probíhá přes mesenger.

Tak neváhejte a ptejte se.

ACID DETOX je díky unikátní kombinaci přírodních protizánětlivých látek, vitamínů a antioxidantů jedinečným výživovým doplňkem. Acid Detox přispívá přirozeným způsobem ke snížení nadměrné kyselosti organismu, a tím pozitivně ovlivňuje problémy způsobené nadměrně vysokým pH v lidském těle.

ACID DETOX příznivě ovlivňuje:
• bolestivé zánětlivé reakce spojené se sedimentací kyseliny močové,
• mikrocirkulace krve v postižených oblastech,
• zdraví ledvin,
• řízení mikro-minerálů,
• vlastní antioxidační kapacity těla,
• normální funkci imunitního systému. 

"SILNÝ POSILOVAČ IMUNITY" a metabolismu našeho těla obsahující 100% přírodní, dvojitý extrakt z léčivých hub, kořen MACA a veganská probiotika. Všechny ingredience jsou vyráběny v maximální možné dostupné přirozené biologické formě, aby se tyto účinné látky co nejlépe vstřebaly do organismu. Imunity Boom přispívá k normální funkci imunitního systému a snížení toxické zátěže. Patří mezi základní doplňky stravy, které doporučujeme pro každý den! 

Základní ingredience Forever Young přispívají ke zpomalení projevů stárnutí, a to vně i uvnitř těla. Pozitivně ovlivňují aktivaci telomerázy, čímž přispívají ke zpomalení procesu stárnutí buňky. Forever young obsahuje též výtažky z ASTRAGALUS MEMBRANACEUS, který je nazýván kořenem mládí, dále KYSELINU HYALURONOVOU a AKTIVNÍ CYCLOASTRAGENOL, který přispívá ke zdravému stárnutí našeho organismu. Jedná se o naprosto unikátní produkt mimořádného složení!