Tisíce lidí už s ESSENS nakupují se slevou, vydělávají i Vy můžete být mezi nimi !!

ESSENS, aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě, byla založena v České republice na podzim roku 2011 na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků v oblasti vývoje a výroby kosmetiky a potravinových doplňků. Nejprve si ESSENS získala respekt uvedením řady exkluzivních parfémů nejvyšší možné kvality. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí. Následovaly první produkty z oblasti speciální výživy, díky kterým začali naši budoucnost významně ovlivňovat noví partneři se zázemím předních evropských lídrů mezi farmaceutickými firmami. Právě proto stále přicházíme s unikátními novinkami v našem sortimentu, které prostřednictvím sítí našich členů, distributorů a lídrů ovlivňují trhy mnoha zemí a přinášejí neocenitelný užitek milionům spokojených zákazníků.

ESSENS však nabízí i mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Již samotné jméno v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v něm objevit například stejně znějící anglické slovo "essence", které znamená podstatu, základ, ale i aromatickou esenci, kterou můžete cítit v našem parfému nebo i ve své ESSENS budoucnosti. A postřehli jste při vyslovení ESSENS slovo "sense", tedy smysl? Našimi smysly vnímáme vše kolem sebe a jsou našim nejbližším pomocníkem, který nás provází po celý život. Síťový marketing je podle mnoha odborníků jednou z nejrychlejších cest k časové a finanční nezávislosti nebo splnění vlastních snů. I slovo "sen" je proto neoddělitelně spojeno s ESSENS.


Chcete mít  trvalou slevu

Registrujte se zdarma do Klubu Essens, společnost Essens nabízí pro své členy možnost nakupovat zboží přímo od výrobce za velkoobchodní ceny. Tyto ceny samozřejmě platí pro všechny produkty, která firma nabízí.  Navíc průběžně firma nabízí akce, kdy můžete mít produkty za ještě lepší ceny, stálé akční nabídky, možnost získat produkty zdarma a mnoho dalších výhod. Viz ceník.Po registraci mě prosím kontaktujte na e-mail info@essynbio.cz . Uveďte své ID a já Vám zašlu doplňující informace o vůních, možnostech objednávek, upozorním na aktuálně probíhající akce apod.

Také vám v případě potřeby pomůžu s první objednávkou, pokud nepoužíváte on-line platby kartou (kontaktujte mě nejlépe na e-mailu info@essynbio.cz , uveďte prosím své ID - členské číslo a první objednávku vám zprostředkuji s možností platby převodem nebo dobírkou).
Důležité: registrovaní členové Klubu ESSENS již nakupují se slevou na stránkách www.essens.cz

Časté dotazy:
Proč se vůbec registrovat?
Jako člen(ka) klubu Essens máte možnost nakupovat všechny produkty značky Essens se slevou cca 30% (dle produktu).
Toto je základní výhoda členství, pro kterou se většina zájemců registruje. Navíc je registrace zdarma.
Jak je možné, že získám takovou slevu?
Nakupování se slevou je možné vynecháním části distribučního řetězce. Vy pak nakupujete sami pro sebe, rodinu či známé za velkoobchodní ceny přímo u výrobce. Můžete tak ušetřit až několik tisíc korun ročně.
Jak často musím nakupovat?
To záleží pouze na Vás. Pouze do 30dní po registraci je potřeba zakoupit nějaké zboží z široké nabídky parfémů, výživových doplňků a dalších produktů Essens. Registrace je poté platná rok od poslední objednávky.

Musím si kupovat nějakou startovací sadu nebo povinné zboží?
Ne. Toto praktikují některé jiné společnosti, u Essens to tak rozhodně není! Podmínka pořízení startovací sady, což je vzorník vůní, platí pouze pro členy klubu, kteří s Essens také podnikají a dosáhnou pozice 9% dle marketingového plánu společnosti (obrat cca 25000,- za měsíc). Pro běžné občasné nákupy si nic navíc kupovat nemusíte :-) !
Musím registrovat další lidi?
Určitě nemusíte! Ale můžete, pokud se tak sami rozhodnete a budete si chtít s Essens také přivydělat nebo podnikat.
Získám kromě trvalé slevy i nějaké další výhody?
Ano, můžete využít různé výhodné akční nabídky a atraktivní bonusy pro členy klubu. Každý měsíc je několik akcí typu sleva X%, 2+1 zdarma a podobně, takže různé produkty včetně parfémů můžete mít za ještě lepší ceny!

Naučím Vás jak si užívat všech výhod člena Klubu ESSENS ?  

  1. Jak nakupovat produkty se slevou až 40%
  2. Jak prodávat produkty. Nabídněte produkty vašim známým a vydělávejte na rozdílu z katalogové ceny a na provizích.

  3. Jak budovat svůj tým? Využijte všech výhod Marketingového plánu pro více svobody a nezávislosti. Vaše měsíční provize (respektive pasivní příjem) se může pohybovat od 2 000,- až  60 000,- Kč  Vše vás naučím.

  4. Je to pro Vás zajímavé tak se zaregistrujte online hned.